Can't find what you need?
Contact Us
Home
Apply
Sponsors
Schedules
Schedules
Standings
Fall 2016
Spring 2016
Fall 2015
Spring 2015
Fall 2014
Spring 2014
Documents
Inclement Weather
Permission to Host
Tournament Rules
Teams
Accepted Teams
Coach Registration
College List
Recruits - Girls
Recruits - Boys
Field Maps
Referees
DIVISIONS
VENUES
CLUBS
Find Game
Game #:
United Cup of Champions - Spring Tournament
Schedule
Standings
Drakes Creek Park Schedule
Friday
4/19/2024
6:00 PM
#00983
H:
TUSC 2015 boys White
A:
TUSC 2016B
0
4
Under 09 Boys Red Division
DCP 3
Friday
4/19/2024
6:00 PM
#00688
H:
TUSC 2010G RED
A:
GSC Lady Rangers 10
3
0
Under 14 Girls Bronze Division
DCP 4
Friday
4/19/2024
6:00 PM
#00624
H:
NUSA 09G Maroon
A:
TUSC 09G DPL
0
1
Under 16 Girls Silver Division
DCP 9
Friday
4/19/2024
6:00 PM
#00965
H:
GSC Rangers 11/12B Gold
A:
TUSC 2011B Red
0
0
Under 13 Boys Silver Division
DCP 14
Friday
4/19/2024
6:30 PM
#00747
H:
TUSC 09G Red
A:
NUSA 09G Navy
1
1
Under 15 Girls Gold Division
DCP 1
Friday
4/19/2024
6:30 PM
#00601
H:
NUSA 08G Navy
A:
TUSC 2008 GIRLS RED
0
1
Under 16 Girls Gold Division
DCP 13
Friday
4/19/2024
7:00 PM
#00974
H:
WHSC 2015B
A:
TUSC 2015B RED
1
5
Under 09 Boys Silver Division
DCP 3
Friday
4/19/2024
7:00 PM
#00975
H:
NFC B2015
A:
NUSA SH 2015B MAROON
4
6
Under 09 Boys Silver Division
DCP 7
Friday
4/19/2024
7:30 PM
#00882
H:
TCSA U18 NAVY
A:
WHSC HS Girls
2
2
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 4
Friday
4/19/2024
7:30 PM
#00922
H:
TUSC 2013G Blue
A:
ARIS FC 2013 GIRLS BLACK
1
2
Under 11 Girls Gold Division
DCP 12A
Friday
4/19/2024
7:30 PM
#00101
H:
TUSC 2010B NPL
A:
TUSC 2009 Boys
1
0
Under 15 Boys Gold Division
DCP 14
Friday
4/19/2024
8:00 PM
#00939
H:
Armada 2011 B Red
A:
TUSC 2011B NPL
1
1
Under 13 Boys Gold Division TSL
DCP 1
Friday
4/19/2024
8:15 PM
#00607
H:
TUSC 2010G DPL
A:
NUSA 10G Maroon
5
2
Under 14 Girls Gold Division
DCP 13
Saturday, April 20, 2024
Saturday
4/20/2024
10:00 AM
#00790
H:
FCSC 13 GOLD
A:
FOSC B12 ELITE
0
2
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
10:00 AM
#00567
H:
ISFC Girls U09
A:
NUSA 15G NAVY
1
10
Under 09 Girls Gold Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
10:00 AM
#00913
H:
ISFC 2012 GIRLS
A:
TUSC 12G White
2
0
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
10:00 AM
#00948
H:
CSC 2012B Maroon
A:
TUSC 2012B Blue
1
1
Under 12 Boys Gold Division 11v11
DCP 13
Saturday
4/20/2024
10:00 AM
#00749
H:
NUSA 09G NAVY
A:
One Knox 09G Orange
1
0
Under 15 Girls Gold Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
10:45 AM
#00665
H:
Pats 2013 Yellow
A:
NUSA 13B SPRING HILL - MAROON
0
3
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00881
H:
Rochester FC USLA Girls
A:
TUSC 07G DPL
1
1
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00979
H:
TUSC 2016B
A:
CSC 2016 BOYS POOL 2
1
2
Under 09 Boys Red Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00942
H:
Nations FC U13 Black
A:
LOBOS RUSH 11B ELITE 64
0
4
Under 13 Boys Gold Division TSL
DCP 4
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00980
H:
CSC 2016 BOYS POOL 1
A:
TUSC 2016B Blue
3
2
Under 09 Boys Red Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00534
H:
U9 OWENSBORO UNITED YELLOW
A:
ISFC 2015 Boys
9
0
Under 09 Boys Gold Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00600
H:
CSC 08G MAROON
A:
Cincy SC G08 Premier
1
0
Under 16 Girls Gold Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00999
H:
HAWKS F.C 2007 BOYS
A:
ISFC 2007 Orange
3
0
Under 17 Boys Gold Division
DCP 10
Saturday
4/20/2024
11:00 AM
#00651
H:
MC Dynamo 2014 Girls U-10
A:
NUSA 15G Maroon
2
2
Under 10 Girls Gold Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
11:10 AM
#00791
H:
Heroes FA 2012B
A:
2013 TUSC BOYS RED
1
5
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
11:10 AM
#00912
H:
TUSC 2013G Red
A:
FOSC G12 Elite
1
1
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
11:20 AM
#00990
H:
CINCY SC G08 ELITE
A:
Fusion FC Nky Fusion FC G08 Thunder
2
1
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 13
Saturday
4/20/2024
11:45 AM
#00510
H:
TUSC 2011G Red
A:
NUSA G11 GIRLS NAVY
0
1
Under 13 Girls Gold Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
12:00 PM
#00650
H:
TUSC 2014G Red
A:
SFC 2014 Girls
0
0
Under 10 Girls Gold Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
12:00 PM
#00848
H:
NUSA Donelson 2015 Navy
A:
TCSA 2015B NAVY
3
8
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
12:00 PM
#00847
H:
NATIONS FC U9 BOYS
A:
NUSA SH 2015B Navy
3
2
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
12:00 PM
#00666
H:
NUSA 13B ANTIOCH
A:
Nations FC U11 Silver boys
6
1
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
12:00 PM
#00973
H:
TUSC 2015B Red
A:
NFC B2015
3
3
Under 09 Boys Silver Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
12:20 PM
#00930
H:
FOSC B12 PREMIER
A:
NSU LC12
5
0
Under 12 Boys Bronze Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
12:20 PM
#00916
H:
TUSC 12G White
A:
TUSC 12G GRAY
0
1
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
12:30 PM
#00885
H:
WHSC HS Girls
A:
FOSC G06 PREMIER
0
4
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
12:30 PM
#00511
H:
TSC WILLIAMSON 2012 GIRLS PREMIER..
A:
FOSC G11 Elite
1
0
Under 13 Girls Gold Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
12:30 PM
#00889
H:
Cincinnati Cincy SC G07 Premier
A:
CSC 07G
1
2
Under 17 Girls Gold Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
12:30 PM
#00966
H:
ISFC 2011 Boys
A:
SLSG MO B2011 MANCHESTER CITY
0
3
Under 13 Boys Silver Division
DCP 10
Saturday
4/20/2024
12:55 PM
#00989
H:
ARMADA FC 08G RED
A:
Strikers 08/09
3
0
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 13
Saturday
4/20/2024
1:00 PM
#00725
H:
BGFC GOLDEN LIONS ACADEMY 14 GOLD
A:
NUSA 14B Spring Hill
5
2
Under 10 Boys Silver Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
1:00 PM
#00568
H:
FOSC G15 RED
A:
Clarksville SC G2015 Maroon
7
0
Under 09 Girls Gold Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
1:00 PM
#00972
H:
NUSA SH 2015B Maroon
A:
WHSC 2015B
1
5
Under 09 Boys Silver Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
1:15 PM
#00691
H:
NUSA 2010G NAVY
A:
TUSC 2010G Red
1
0
Under 14 Girls Bronze Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
1:20 PM
#00931
H:
NUSA 12B Spring Hill
A:
FOSC B13 RED
0
6
Under 12 Boys Bronze Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
1:30 PM
#00788
H:
CSC 13B Maroon
A:
FCSC 13 GOLD
0
2
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
1:30 PM
#00669
H:
NUSA 13B Spring Hill - Maroon
A:
TUSC 2014B ACADEMY RED
0
5
Under 11 Boys Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
1:55 PM
#00890
H:
FOSC G07 Premier
A:
MIDSOUTH FC PREMIER
0
2
Under 17 Girls Gold Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
1:55 PM
#00599
H:
Tusc 2008 Girls Red
A:
USA NORTH 08G PREMIER
0
2
Under 16 Girls Gold Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
1:55 PM
#00623
H:
Cincy SC G09 Premier
A:
Fusion FC NKY G08 Green
1
1
Under 16 Girls Silver Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
2:00 PM
#00537
H:
NUSA Donelson 2015 Maroon
A:
U9 OWENSBORO UNITED YELLOW
1
5
Under 09 Boys Gold Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
2:00 PM
#00726
H:
VALOR UNITED FC U10 BOYS
A:
NFC B2014
3
0
Under 10 Boys Silver Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
2:00 PM
#00981
H:
CSC 2016 BOYS POOL 2
A:
TUSC 2015 boys White
4
1
Under 09 Boys Red Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
2:00 PM
#00943
H:
NUSA 11B Navy
A:
TUSC 2011B NPL
1
2
Under 13 Boys Gold Division TSL
DCP 10
Saturday
4/20/2024
2:00 PM
#00982
H:
PATS 2015/2016 BLUE
A:
CSC 2016 Boys Pool 1
10
1
Under 09 Boys Red Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
2:25 PM
#00951
H:
TUSC 2012B BLUE
A:
GSC Rangers 12
3
1
Under 12 Boys Gold Division 11v11
DCP 13
Saturday
4/20/2024
2:40 PM
#00932
H:
NUSA Nolensville 2012/2013
A:
FOSC B12 PREMIER
0
7
Under 12 Boys Bronze Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
2:40 PM
#00664
H:
TUSC 2013 Boys White
A:
NUSA 13B ANTIOCH
2
5
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
2:40 PM
#00915
H:
FOSC G12 ELITE
A:
ISFC 2012 Girls
5
1
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
3:00 PM
#00652
H:
SFC 2014 GIRLS
A:
MC Dynamo 2014 Girls U-10
1
0
Under 10 Girls Gold Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
3:00 PM
#00569
H:
TUSC 2015G RED
A:
ISFC Girls U09
5
0
Under 09 Girls Gold Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
3:00 PM
#00849
H:
CSC 2015B
A:
Nations FC U9 Boys
7
1
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
3:00 PM
#00653
H:
NUSA 15G Maroon
A:
TUSC 2014G RED
2
3
Under 10 Girls Gold Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
3:00 PM
#00950
H:
Pats 2012 Black
A:
CSC 2012B MAROON
1
4
Under 12 Boys Gold Division 11v11
DCP 14
Saturday
4/20/2024
3:20 PM
#00514
H:
FOSC G11 PREMIER
A:
TUSC 2012G Red
2
1
Under 13 Girls Bronze Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
3:20 PM
#00609
H:
PRIOR LAKE SC 2010 GIRLS SELECT
A:
TUSC 2010G DPL
2
0
Under 14 Girls Gold Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
3:20 PM
#00967
H:
TUSC 2012B RED
A:
GSC Rangers 11/12B Gold
3
1
Under 13 Boys Silver Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
3:25 PM
#00997
H:
HAWKS F.C 2007 BOYS
A:
FCSC 07B Green
3
1
Under 17 Boys Gold Division
DCP 10
Saturday
4/20/2024
3:45 PM
#00992
H:
Strikers 08/09
A:
Cincy SC G08 Elite
2
2
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 13
Saturday
4/20/2024
4:00 PM
#00793
H:
NFC B2012 BLACK
A:
Heroes FA 2012B
5
0
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
4:00 PM
#00729
H:
TUSC 2014B ACADEMY WHITE
A:
BGFC Golden Lions Academy 14 Gold
4
2
Under 10 Boys Silver Division
DCP 3
Saturday
4/20/2024
4:00 PM
#00850
H:
TCSA 2015B Navy
A:
TUSC 2015B BLUE
0
5
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
4:00 PM
#00536
H:
ISFC 2015 Boys
A:
CSC 2015 BOYS MAROON
0
10
Under 09 Boys Gold Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
4:00 PM
#00667
H:
TUSC 2014B ACADEMY RED
A:
Pats 2013 Yellow
9
3
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
4:15 PM
#00993
H:
Fusion FC Nky Fusion FC G08 Thunder
A:
TSC 09G WILLIAMSON SHOWCASE
0
4
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
5:00 PM
#00884
H:
TUSC 07G DPL
A:
TCSA U18 NAVY
6
0
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
5:00 PM
#00851
H:
NUSA SH 2015B Navy
A:
CSC 2015B
1
2
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 7
Saturday
4/20/2024
5:00 PM
#00984
H:
TUSC 2016B Blue
A:
PATS 2015/2016 BLUE
2
4
Under 09 Boys Red Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
5:00 PM
#00940
H:
NUSA 11B Navy
A:
ARMADA 2011 B RED
0
9
Under 13 Boys Gold Division TSL
DCP 10
Saturday
4/20/2024
5:10 PM
#00626
H:
TUSC 09G DPL
A:
Cincy SC G09 Premier
4
0
Under 16 Girls Silver Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
5:10 PM
#00883
H:
FOSC G06 Premier
A:
ROCHESTER FC USLA GIRLS
0
4
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
5:15 PM
#00914
H:
TUSC 12G GRAY
A:
TUSC 2013G Red
2
1
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
5:20 PM
#00792
H:
FOSC B12 ELITE
A:
CSC 13B Maroon
4
1
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Saturday
4/20/2024
5:20 PM
#00668
H:
NATIONS FC U11 SILVER BOYS
A:
TUSC 2013 Boys White
7
2
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
5:45 PM
#00689
H:
FOSC G10 Black
A:
NUSA 2010G Navy
2
2
Under 14 Girls Bronze Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
6:00 PM
#00571
H:
Clarksville SC G2015 Maroon
A:
TUSC 2015G RED
1
6
Under 09 Girls Gold Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
6:00 PM
#00728
H:
NUSA 14/15 Donelson - Navy
A:
VALOR UNITED FC U10 BOYS
1
2
Under 10 Boys Silver Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
6:30 PM
#00892
H:
MIDSOUTH FC PREMIER
A:
Cincinnati Cincy SC G07 Premier
2
1
Under 17 Girls Gold Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
6:30 PM
#00813
H:
TUSC 2013B Gray
A:
CSC 2014 BOYS MAROON
1
3
Under 11 Boys Bronze Division
DCP 8B
Saturday
4/20/2024
6:30 PM
#00625
H:
FUSION FC NKY G08 GREEN
A:
NUSA 09G Maroon
2
1
Under 16 Girls Silver Division
DCP 10
Saturday
4/20/2024
6:30 PM
#00933
H:
NSU LC12
A:
NUSA 12B SPRING HILL
1
8
Under 12 Boys Bronze Division
DCP 12A
Saturday
4/20/2024
6:35 PM
#00611
H:
CSC 2010G Maroon
A:
PRIOR LAKE SC 2010 GIRLS SELECT
0
3
Under 14 Girls Gold Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
6:35 PM
#00964
H:
SLSG MO B2011 Manchester City
A:
TUSC 2012B RED
0
1
Under 13 Boys Silver Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
6:45 PM
#00603
H:
CINCY SC G08 PREMIER
A:
NUSA 08G Navy
4
3
Under 16 Girls Gold Division
DCP 13
Saturday
4/20/2024
7:00 PM
#00535
H:
CSC 2015 BOYS MAROON
A:
NUSA Donelson 2015 Maroon
11
0
Under 09 Boys Gold Division
DCP 8A
Saturday
4/20/2024
7:00 PM
#00570
H:
NUSA 15G Navy
A:
FOSC G15 RED
0
5
Under 09 Girls Gold Division
DCP 12B
Saturday
4/20/2024
7:15 PM
#00602
H:
USA North 08G Premier
A:
CSC 08G MAROON
1
3
Under 16 Girls Gold Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
8:00 PM
#00944
H:
Nations FC U13 Black
A:
ARMADA 2011 B RED
1
4
Under 13 Boys Gold Division TSL
DCP 1
Saturday
4/20/2024
8:00 PM
#00959
H:
NUSA 11B GOLD
A:
TCSA Boys 2011 Navy
4
0
Under 13 Boys Bronze Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
8:00 PM
#00891
H:
CSC 07G
A:
FOSC G07 PREMIER
0
2
Under 17 Girls Gold Division
DCP 9
Saturday
4/20/2024
8:00 PM
#00998
H:
ISFC 2007 Orange
A:
FCSC 07B Green
1
1
Under 17 Boys Gold Division
DCP 10
Saturday
4/20/2024
8:15 PM
#00610
H:
NUSA 10G Maroon
A:
MC Dynamo 10G
0
0
Under 14 Girls Gold Division
DCP 13
Saturday
4/20/2024
8:45 PM
#00968
H:
TUSC 2011B Red
A:
ISFC 2011 Boys
2
2
Under 13 Boys Silver Division
DCP 14
Saturday
4/20/2024
9:30 PM
#00960
H:
TUSC 2011B BLUE
A:
Nations FC U13 Silver
4
1
Under 13 Boys Bronze Division
DCP 1
Saturday
4/20/2024
9:30 PM
#00991
H:
TSC 09G WILLIAMSON SHOWCASE
A:
Armada FC 08G Red
3
2
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 4
Saturday
4/20/2024
9:30 PM
#00508
H:
Nusa G11 Girls Navy
A:
TSC WILLIAMSON 2012 GIRLS PREMIER..
1
2
Under 13 Girls Gold Division
DCP 9
Sunday, April 21, 2024
Sunday
4/21/2024
Playoff #752
8:00 AM
#00751
Semi Final
H:
NUSA 09G NAVY
A:
Cincy SC G09 Elite
3
1
Under 15 Girls Gold Division
DCP 1
Sunday
4/21/2024
Playoff #797
8:00 AM
#00796
Consolation
H:
CSC 13B Maroon
A:
HEROES FA 2012B
0
1
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Sunday
4/21/2024
Playoff #734
8:00 AM
#00733
Consolation
H:
NUSA 14B SPRING HILL
A:
NUSA 14/15 Donelson - Navy
6
4
Under 10 Boys Silver Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
Playoff #753
8:00 AM
#00752
Semi Final
H:
Armada FC 09G Blue
A:
ONE KNOX 09G ORANGE
0
1
Under 15 Girls Gold Division
DCP 4
Sunday
4/21/2024
Playoff #855
8:00 AM
#00854
Consolation
H:
NUSA DONELSON 2015 NAVY
A:
NUSA SH 2015B Navy
6
4
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 8A
Sunday
4/21/2024
Playoff #929
8:00 AM
#00928
Consolation
H:
TUSC 2013G Blue
A:
NUSA GIRLS 2013 - SPRING HILL
0
2
Under 11 Girls Gold Division
DCP 8B
Sunday
4/21/2024
Playoff #887
8:00 AM
#00886
Semi Final
H:
ROCHESTER FC USLA GIRLS
A:
FOSC G06 Premier
6
0
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 9
Sunday
4/21/2024
8:00 AM
#00518
H:
FOSC G11 PREMIER
A:
Missouri Rush 2011G Fierte
5
0
Under 13 Girls Bronze Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
Playoff #911
8:00 AM
#00910
Consolation
H:
NUSA Donelson 13
A:
TUSC 2013 BOYS BLUE
3
5
Under 11 Boys Gold Division
DCP 12A
Sunday
4/21/2024
Playoff #574
8:00 AM
#00573
Consolation
H:
Clarksville SC G2015 Maroon
A:
ISFC GIRLS U09
0
1
Under 09 Girls Gold Division
DCP 12B
Sunday
4/21/2024
Playoff #1003
8:00 AM
#01002
Semi Final
H:
FCSC 07B Green
A:
ISFC 2007 ORANGE
1
2
Under 17 Boys Gold Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
9:00 AM
#00538
H:
NUSA DONELSON 2015 MAROON
A:
ISFC 2015 Boys
5
0
Under 09 Boys Gold Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
9:00 AM
#00539
H:
CSC 2015 BOYS MAROON
A:
U9 Owensboro United Yellow
6
2
Under 09 Boys Gold Division
DCP 7
Sunday
4/21/2024
Playoff #573
9:00 AM
#00572
Semi Final
H:
TUSC 2015G RED
A:
NUSA 15G Navy
3
2
Under 09 Girls Gold Division
DCP 8A
Sunday
4/21/2024
Playoff #566
9:00 AM
#00565
Consolation
H:
NUSA 14/15 Donelson - Gold
A:
CSC 2014 BOYS BLUE
2
3
Under 10 Boys Bronze Division
DCP 12B
Sunday
4/21/2024
Playoff #796
9:10 AM
#00795
Semi Final
H:
NFC B2012 BLACK
A:
FCSC 13 GOLD
3
0
Under 12 Boys Silver Division
DCP 8B
Sunday
4/21/2024
Playoff #910
9:10 AM
#00909
Semi Final
H:
NATIONS FC U11 BLACK
A:
TCSA 2013 Boys Navy
4
1
Under 11 Boys Gold Division
DCP 12A
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00893
H:
MIDSOUTH FC PREMIER
A:
CSC 07G
1
0
Under 17 Girls Gold Division
DCP 1
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00685
H:
Fusion FC NKY G10 Black Crushers
A:
One Knox 10G Orange
1
1
Under 14 Girls Silver Division
DCP 4
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00686
H:
FOSC G10 Premier
A:
ARMADA FC 10G RED
0
2
Under 14 Girls Silver Division
DCP 9
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00894
H:
FOSC G07 Premier
A:
CINCINNATI CINCY SC G07 PREMIER
0
2
Under 17 Girls Gold Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00627
H:
TUSC 09G DPL
A:
Fusion FC NKY G08 Green
2
0
Under 16 Girls Silver Division
DCP 13
Sunday
4/21/2024
9:25 AM
#00628
H:
NUSA 09G MAROON
A:
Cincy SC G09 Premier
6
0
Under 16 Girls Silver Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
10:00 AM
#00654
H:
NUSA 15G Maroon
A:
SFC 2014 GIRLS
1
4
Under 10 Girls Gold Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
10:00 AM
#00655
H:
MC DYNAMO 2014 GIRLS U-10
A:
TUSC 2014G Red
2
0
Under 10 Girls Gold Division
DCP 8A
Sunday
4/21/2024
Playoff #565
10:00 AM
#00564
Semi Final
H:
OWB 2014 B
A:
TUSC 2014B Academy Grey
6
0
Under 10 Boys Bronze Division
DCP 12B
Sunday
4/21/2024
Playoff #919
10:10 AM
#00918
Consolation
H:
TUSC 2013G RED
A:
TUSC 12G White
3
0
Under 12 Girls Silver Division
DCP 12A
Sunday
4/21/2024
Playoff #673
10:20 AM
#00672
Consolation
H:
TUSC 2013 Boys White
A:
PATS 2013 YELLOW
1
4
Under 11 Boys Silver Division
DCP 2
Sunday
4/21/2024
Playoff #996
10:50 AM
#00995
Consolation
H:
STRIKERS 08/09
A:
Fusion FC Nky Fusion FC G08 Thunder
4
0
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 1
Sunday
4/21/2024
Playoff #995
10:50 AM
#00994
Semi Final
H:
Cincy SC G08 Elite
A:
ARMADA FC 08G RED
1
2
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 4
Sunday
4/21/2024
Playoff #614
10:50 AM
#00613
Consolation
H:
NUSA 10G MAROON
A:
CSC 2010G Maroon
3
0
Under 14 Girls Gold Division
DCP 9
Sunday
4/21/2024
Playoff #613
10:50 AM
#00612
Semi Final
H:
MC Dynamo 10G
A:
TUSC 2010G DPL
0
3
Under 14 Girls Gold Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
10:50 AM
#00103
H:
09 NUSA Boys Navy Trapped
A:
TUSC 2010B NPL
0
3
Under 15 Boys Gold Division
DCP 13
Sunday
4/21/2024
10:50 AM
#00104
H:
TUSC 2009 BOYS
A:
SKY Academy Logan County 2009
5
1
Under 15 Boys Gold Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
Playoff #853
11:00 AM
#00852
Semi Final
H:
TUSC 2015B Blue
A:
NATIONS FC U9 BOYS
0
1
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 8A
Sunday
4/21/2024
Playoff #854
11:00 AM
#00853
Semi Final
H:
CSC 2015B
A:
TCSA 2015B Navy
2
1
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 12B
Sunday
4/21/2024
Playoff #671
11:20 AM
#00670
Semi Final
H:
NUSA 13B Antioch
A:
NUSA 13B SPRING HILL - MAROON
1
2
Under 11 Boys Silver Division
DCP 2
Sunday
4/21/2024
Playoff #672
11:20 AM
#00671
Semi Final
H:
TUSC 2014B ACADEMY RED
A:
Nations FC U11 Silver boys
6
0
Under 11 Boys Silver Division
DCP 8B
Sunday
4/21/2024
Playoff #817
11:20 AM
#00816
Consolation
H:
NUSA SPRING HILL B2013/2014 - NAVY
A:
TCSA 2013B White
7
0
Under 11 Boys Bronze Division
DCP 12A
Sunday
4/21/2024
Playoff #541
12:00 PM
#00540
Final
H:
CSC 2015 Boys Maroon
A:
U9 OWENSBORO UNITED YELLOW
1
4
Under 09 Boys Gold Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
Playoff #755
12:15 PM
#00754
Final
H:
NUSA 09G NAVY
A:
One Knox 09G Orange
1
0
Under 15 Girls Gold Division
DCP 1
Sunday
4/21/2024
Playoff #962
12:15 PM
#00961
Semi Final
H:
TUSC 2011B Blue
A:
NATIONS FC U13 SILVER
0
1
Under 13 Boys Bronze Division
DCP 13
Sunday
4/21/2024
Playoff #788
12:20 PM
#00787
Final
H:
Missouri Rush SC MO Rush 2011g Cinza
A:
WHSC 2011G CHEETAHS
2
3
Under 13 Girls Silver Division
DCP 9
Sunday
4/21/2024
Playoff #889
12:20 PM
#00888
Final
H:
TUSC 07G DPL
A:
ROCHESTER FC USLA GIRLS
1
2
Under 18/19 Girls Gold Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
Playoff #1001
12:20 PM
#01000
Final
H:
HAWKS F.C 2007 BOYS
A:
ISFC 2007 Orange
5
0
Under 17 Boys Gold Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
Playoff #798
12:40 PM
#00797
Final
H:
FOSC B12 ELITE
A:
NFC B2012 Black
3
1
Under 12 Boys Silver Division
DCP 2
Sunday
4/21/2024
Playoff #912
12:40 PM
#00911
Final
H:
TN TEMPO FC ACADEMY 13 BOYS
A:
Nations FC U11 Black
3
1
Under 11 Boys Gold Division
DCP 8B
Sunday
4/21/2024
Playoff #575
1:00 PM
#00574
Final
H:
FOSC G15 RED
A:
TUSC 2015G Red
3
0
Under 09 Girls Gold Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
Playoff #567
1:00 PM
#00566
Final
H:
NUSA 14/15B Antioch
A:
OWB 2014 B
0
1
Under 10 Boys Bronze Division
DCP 8A
Sunday
4/21/2024
Playoff #896
1:40 PM
#00895
Final
H:
Midsouth FC Premier
A:
CINCINNATI CINCY SC G07 PREMIER
4
6
Under 17 Girls Gold Division
DCP 4
Sunday
4/21/2024
Playoff #997
1:45 PM
#00996
Final
H:
TSC 09G WILLIAMSON SHOWCASE
A:
Armada FC 08G Red
2
1
Under 16 Girls Bronze Division
DCP 1
Sunday
4/21/2024
Playoff #688
1:45 PM
#00687
Final
H:
ARMADA FC 10G RED
A:
FOSC G10 Premier
2
0
Under 14 Girls Silver Division
DCP 9
Sunday
4/21/2024
Playoff #615
1:45 PM
#00614
Final
H:
Prior Lake SC 2010 Girls Select
A:
TUSC 2010G DPL
0
1
Under 14 Girls Gold Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
Playoff #674
2:00 PM
#00673
Final
H:
NUSA 13B Spring Hill - Maroon
A:
TUSC 2014B ACADEMY RED
1
5
Under 11 Boys Silver Division
DCP 2
Sunday
4/21/2024
Playoff #657
2:00 PM
#00656
Final
H:
SFC 2014 GIRLS
A:
MC Dynamo 2014 Girls U-10
3
1
Under 10 Girls Gold Division
DCP 3
Sunday
4/21/2024
Playoff #856
2:00 PM
#00855
Final
H:
NATIONS FC U9 BOYS
A:
CSC 2015B
3
1
Under 09 Boys Bronze Division
DCP 7
Sunday
4/21/2024
Playoff #520
2:00 PM
#00519
Final
H:
FOSC G11 PREMIER
A:
TUSC 2012G Red
2
1
Under 13 Girls Bronze Division
DCP 13
Sunday
4/21/2024
Playoff #513
2:00 PM
#00512
Final
H:
TSC WILLIAMSON 2012 GIRLS PREMIER..
A:
FOSC G11 Elite
1
0
Under 13 Girls Gold Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
Playoff #630
3:15 PM
#00629
Final
H:
TUSC 09G DPL
A:
Fusion FC NKY G08 Green
Under 16 Girls Silver Division
DCP 10
Sunday
4/21/2024
Playoff #106
3:25 PM
#00105
Final
H:
TUSC 2010B NPL
A:
TUSC 2009 Boys
1
0
Under 15 Boys Gold Division
DCP 14
Sunday
4/21/2024
Playoff #964
3:30 PM
#00963
Final
H:
NUSA 11B GOLD
A:
Nations FC U13 Silver
1
0
Under 13 Boys Bronze Division
DCP 13
Past 24 Hours
Past 3 Days
Past Week
Past 10 Days
Click any team name to see the full schedule for that team.
For further information on the standings, contact the tournment director
All
Fit on Page
Administrative Functions
Publish
Extract all games in the schedule to a spreadsheet on your computer
Refresh all of the hardcopy schedules AND standings
Reset divisons with crossover games
Enter a game number to go to the division that includes that game
Update the text that will be displayed when the schedules are offline
Add Offline Text
Update the text that will be displayed on the schedule page when the schedules are online
Add Schedule Text
Update the text that will be displayed on the standings page when the schedules are online
Add Standings Text
Update the text that will be displayed onthe bracket page when the schedules are online
Add Bracket Text
Update the text that will print on the bottom of the schedule printouts
Add Text to Print-out
Screen to display standings which can be displayed on a large monitor for teams
Spin
Schedule Options for all Divisions
Default Division
All
Under 09 Girls Gold Division
Under 09 Girls Silver Division
Under 09 Boys Gold Division
Under 09 Boys Silver Division
Under 09 Boys Bronze Division
Under 09 Boys Red Division
Under 10 Girls Gold Division
Under 10 Girls Silver Division
Under 10 Girls Bronze Division
Under 10 Boys Gold Division
Under 10 Boys Silver Division
Under 10 Boys Bronze Division
Under 11 Girls Gold Division
Under 11 Girls Silver Division
Under 11 Boys Gold Division
Under 11 Boys Silver Division
Under 11 Boys Bronze Division
Under 12 Girls Gold Division
Under 12 Girls Silver Division
Under 12 Boys Gold Division 11v11
Under 12 Boys Silver Division
Under 12 Boys Bronze Division
Under 12 Boys Red Division
Under 13 Girls Gold Division
Under 13 Girls Silver Division
Under 13 Girls Bronze Division
Under 13 Boys Gold Division TSL
Under 13 Boys Silver Division
Under 13 Boys Bronze Division
Under 14 Girls Gold Division
Under 14 Girls Silver Division
Under 14 Girls Bronze Division
Under 14 Boys Gold Division
Under 15 Girls Gold Division
Under 15 Boys Gold Division
Under 16 Girls Gold Division
Under 16 Girls Silver Division
Under 16 Girls Bronze Division
Under 17 Girls Gold Division
Under 17 Boys Gold Division
Under 18/19 Girls Gold Division
Default Round
1
Post Scores
Yes
No
No Points
Group Display
Team Only
Club/Team
Team/Club
Team/State
Division Menu
3 Level (U18)
3 Level (90)/91
3 Level 90/(91)
Division only
Custom
Schedule
By Venue
Schedule
By Club
Game Sort
Date, Time, Field
Date, Field, Time
Hide UnScheduled
Public
Staff
First Display Day
Last Display Day
Start next day at midnight
Full Div.
Report
Codes
Link
H/A
Schedules
Standings
Brackets
Standings
Games Played
Wins
Losses
Ties
Percent
Goals For
Goals For Max
Goals Against
Goals Against Max
Percent
Goal Differential
Goal Differential Max
Points
Tie Breaker
Show
Links
All
Win/Tie/Loss
Sequence
Age/Sex
Name
Sex/Name
Age/Sex Rev
Game Information
Add a Game
Refresh
Game date and time
Enter date only
Enter date only (Show pending)
Unscheduled
Date:
Time:
Home Score:
Away Score:
Overtime
Shootout
Dbl Forfeit
Forfeit
Text Msg
Select Home Team
Determine by points
Determine from prior game
Override
Home:
Winner
Loser
Select Away Team
Determine by points
Determine from prior game
Override
Away:
Winner
Loser
Select a Venue/Field
Type in a field name
Venue:
Field:
Venue:
Type:
Round Robin
Consolation
Play In
Final
Semi Final
Quarter Final
Sweet 16
Round of 32
Round of 64
Round of 128
Round of 256
Third Place
Fifth Place
Seventh Place
Ninth Place
Eleventh Place
Thirteenth Place
Fifteenth Place
Seventeenth Place
Nineteenth Place
Twenty-first Place
Twenty-third Place
Twenty-fifth Place
Twenty-seventh Place
Twenty-ninth Place
Final (Gold)
Final (Silver)
Final (Bronze)
Final (Seeding)
Final (Cust)
Final - If Necessary
To Winner Bracket
Points game
- Game counts in standings
Game was cancelled
Advanced Options
Home Card
Code
Away Card
Cards
Override Points:
Home:
NO
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
0
00
-1
-2
-3
-4
-5
-6
-7
-8
-9
-10
Away:
NO
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
0
00
-1
-2
-3
-4
-5
-6
-7
-8
-9
-10
Crew
Icons
Home
Away
SincSports Only
Round:
Game:
Division:
Game:
Update Game 2 (Group and TeamNo)
2947
0
UNCUPCS
2024
UNCUPCS
teamclub
Y
1
NoCodes
Drakes Creek Park
2024
4/4/2024
Set Max Differential
Schedule View
From
To
GO
Contact Event
Get in Sinc
Contact Us
LOGIN
LOGIN
UNCUPCS
0
SincSports Alert
Handle Alert
SINC Content Manager